Zwrot podatku

Jeżeli znalazłeś się na tej podstronie, to z pewnością jesteś mieszkańcem Bydgoszczy, który w ostatnich latach pracował w Holandii i szuka profesjonalnej pomocy podatkowej, dzięki której otrzyma zwrot podatku z Holandii. Nasza firma jest doświadczoną agencją zajmująca się przygotowywaniem deklaracji podatkowych zgodnie z przepisami obowiązującymi w holenderskim prawie podatkowym. Doskonale znamy wszystkie zagadnienia, niuanse oraz procedury, dzięki którym będziesz mógł otrzymać wysoki zwrot podatku z Holandii w wyjątkowo krótkim czasie. To o wiele skuteczniejsze i szybsze rozwiązanie niż samodzielnie wypełnianie skomplikowanych formularzy, w których nie trudno popełnić błąd. My załatwimy wszystkie formalności za Ciebie, a Ty w tym czasie będziesz mógł zajmować się swoimi sprawami. Nasza propozycja to usługa, na której wyłącznie zyskujesz, dlatego powinieneś jak najszybciej zadbać o swój zwrot podatku z Holandii. Skontaktuj się z nami! Razem ustalimy wszelkie szczegóły oraz zapewnimy profesjonalne doradztwo. Bydgoszcz to miasto, w którym wiele osób skorzystało z naszych usług. Ty również możesz dołączyć do grona naszych zadowolonych Klientów.

Rok podatkowy w Holandii, to rok kalendarzowy. Zeznanie podatkowe w Holandii można składać do 5 lat wstecz.

Warunkiem rozliczenia dochodów w Holandii jest posiadanie dokumentów podatkowych
JAAROPGAAF, lub SOLARISSPECIFICATIE. 

Do poprawnego opracowania deklaracji podatkowej niezbędne są dokumenty podatkowe ze wszystkich miejsc pracy.

Kwota zwrotu nadpłaty podatku uzależniona jest od dochodów holenderskich i od wielkości zaliczki pobranego podatku. W niektórych przypadkach uzależniona jest również od wysokości dochodów uzyskanych z innych źródeł niż praca w Holandii, np. z Polski.

Wzorem lat poprzednich holenderski Urząd Skarbowy deklaruje się wydać decyzję do pierwszego lipca 2012 roku za rozliczenie dochodów z 2011, ale tylko wtedy gdy deklaracja  wpłynie do urzędu (Belastingdienst ) przed 1 kwietnia 2012 roku.

Patrz AKTUALNOŚCI

TO WARTO WIEDZIEĆ

1. Zameldowanie w Holandii na okres pracy tymczasowej nie jest konieczne, ale jeżeli będziemy tam zameldowani, to ważne jest aby wraz z końcem pracy wymeldować się. Ma to znaczący wpływ na formę i czas rozliczenia, oraz  zwrot podatku.

2. Jeśli konieczne jest  posiadanie w Holandii konta,  to przed  powrotem do Polski należy je zamknąć . Ponieważ trzeba zrobić to osobiście, a po powrocie do Polski formalność ta będzie dość kłopotliwa.